Для туристів створили каталог з турами Прикарпаттям

Проєкт “52 вікенди на Прикарпатті” презентували в Івано-Франківську. Він полягає в тому, що на сайті “Івано-Франківщина туристична” запрацював однойменний розділ, де 14 фірм пропонують свої туристичні послуги. Формували каталог впродовж року за гроші з Держбюджету.

52 відпочинкові тури тривають від одного до трьох днів. Це різнотематичний відпочинок: від екстремального до пасивного. За словами начальника управління міжнародного співробітництва ОДА Олександра Зрайко, відпочити можна буде у будь-яку пору року.

“Проаналізувавши внутрішній туристичний ринок Івано-Франківської області, ми побачили, що багато місцевих туристичних компаній, фірм та агентств пропонують різноманітні продукти, але вони не систематизовані. Вони не забезпечують покриття всього туристичного сезону”, – каже Олександр Зрайко.

Голова туристичного кластеру зеленого туризму “Бойківський колорит” Оксана Клебан каже, що у регіоні, який вона представляє, є овечі ферми, бойківські хатини-музеї, вузькоколійний трамвай для туристів та походи у гори.

“На Бойківщині страви більше картопляні. Тому ми пропагуєм і пригощаєм туристів тільки ними. Бульбяні пироги, залізний борщ, галушки на молоці – таких страв нема ніде в Україні”, – розповіла Оксана Клебан.

За словами директорки туристичної агенції Наталії Гугіль, діяльність їхньої компанії націлена на молодіжний туризм.

“Стараємося робити тури трішки нестандартними. Для прикладу, під час туру, який ми виставили на сайті, можна полазити по скалах. В нас є колега, який професійно займається скелелазанням. Він водить туристів в гори з елементами альпінізму. Ми вже попробували, це працює. Людям подобається, от і вирішили, що це може бути такою нашою “фішкою”, – каже Наталія Гугіль.

Роман Водвуд Прикарпаттям мандрує кожного місяця по декілька разів. Каже, тут унікальна природа і красиві невідомі місця. Такі подорожі не потребують великих витрат.

“Коли я перший раз побачив село Дземброня, мені дуже сподобалося, вразило мене. Там починається багато туристичних маршрутів на Чорногору. Мені дуже подобається Сокільський хребет, це Косівський район. І містечко Косів також. Не таке популярне, як Яремче, але там також є на що подивитися”, – каже Роман Водвуд.

До слова, на Верховинщині Івано-Франківської області облаштували нову відпочинкову зону. Вона знаходиться в урочищі Кируцин на території Гостівецького лісництва.

Джерело: https://suspilne.media/ 

Залишити відповідь