Як кожному долучитися до благодійності

Одна з найпростіших справ, яку може зробити кожен з нас, щоб долучитися до благодійності та волонтерства – це свідомо ставитися до споживання та своїх речей.

Доволі тривалий час життєвий успіх у суспільстві визначався кількістю та якістю речей, які людина може собі дозволити. Це призвело до того, що люди купували та споживали дедалі більше продукції. На це був спрямований і світ реклами, культ споживання буквально оточував нас усюди.

Аналіз та визначення пріоритетів дозволяють зрозуміти, яка кількість речей нам насправді потрібна. В такі моменти ми маємо можливість задуматися про майбутнє нашої планети. Усвідомлене споживання дозволяє структурувати особисті фінанси та виділити більше ресурсів для допомоги іншим людям.

Що можна зробити із речами, які вам більше не потрібні?

  1. Благодійний фонд «Карітас». Фонд приймає речі, взуття, іграшки та посуд. Речі приймають у соціальних центрах «Карітас».
  2. Контейнери на заправках «ОККО». Мережа АЗК «ОККО» з 2014 року ініціювала збір вживаних речей, для цього було встановлено уже спеціальні контейнери на заправках мережі у різних містах України.
  3. Можна віддати речі на переробку. Наприклад, Проєкт «Україна без сміття» на станціях сортування сміття приймає на переробку одяг, іграшки та взуття.

Більше про різні варіанти того, що можна зробити із речами у різних містах, читайте за посиланням.

Залишити відповідь