Результати розвитку туризму на Івано Франківщині. Чого досягли за рік?

Протягом 2017 року за грантові та бюджетні кошти комплексної регіональної цільової програми розвитку туризму в області:
1. споруджено візит-центри у м. Галичі та с. Ільці Верховинського району;
2. облаштовано перильне загородження оглядового майданчика в урочищі Городище поблизу с. Одаїв Тлумацького району;3. відновлено криївку біля с. Грабівка Калуського району;
4. облаштовано притулок на полонині Плісце у Рожнятівському районі;
5. завершується облаштування місць для стоянок туристичного автотранспорту на території Галицького НПП;
6. виготовлено і встановлено 38 туристично-інформаційних стендів.

Проведено навчальні тренінги з питань організації послуг у сфері сільського зеленого туризму (26.04, м. Івано-Франківськ), «Сприяння розвитку туризму в Івано-Франківській області» (20-22.07, с. Поляниця Яремчанської міської ради), «Результативна гостинність: від основ сервісу до підбору персоналу» (29.09, м. Івано-Франківськ).

Оновлено процедуру добровільної категоризації туристичних садиб в області. Повноваження на її проведення має громадська рада з питань категоризації індивідуальних засобів розміщення (туристичних садиб) в області, створена при управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Туристичний потенціал Івано-Франківщини презентовано у Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Ополі (Республіка Польща), Бая Маре (Румунія). Спільно з акредитованими екскурсоводами проведено VI сезон безкоштовних щонедільних екскурсій містом Івано-Франківськом (21.05-27.08.2017). Проведено форум «Туристичний бізнес як перспектива успіху Івано-Франківського регіону» (10.10, м. Івано-Франківськ), на якому була оприлюднена ініціатива створення Туристичної ради Івано-Франківської області. Захід організовано Центром підтримки бізнесу на базі клубу ділових Людей у м. Івано-Франківську у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР.

Для підтримки промоції Івано-Франківщини виготовлено флаєри «Літо на Івано-Франківщині», буклети «Івано-Франківщина фестивальна», банери «Івано-Франківщина туристична», фотолистівки про Івано-Франківськ, сезонні туристичні путівники «Івано-Франківщина справжня».

У пріоритетних планах на 2018 рік – розвиток інфраструктури Дністровського каньйону, популяризація подієвого і гастрономічного туризму Прикарпаття та багато іншого.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
http://www.if.gov.ua/page/19438

Залишити відповідь