Розпочато роботу над Стратегією розвитку Калуської громади

14 січня 2021 року відбулася нарада за участі міського голови Калуша Андрія Найди, його заступника Богдана Білецького, начальника управління економічного розвитку міста Юрія Соколовського та заступника начальника управління Юрія Тимківа.

«Окреслено першочергові кроки щодо розробки Стратегії розвитку громади з розумінням того, що громаді потрібна справжня дієва Стратегія розвитку, яка зможе об’єднати зусилля влади, бізнесу та громади, бо тільки консолідувавши зусилля ми спроможні досягти надзвичайних результатів», — йдеться в офіційному повідомленні.

У межах розробки Стратегії розвитку Калуської громади на 2022-2030 роки робоча група проводить вивчення думки громадян. З метою оцінки визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє, калушан просять заповнити анкети.

Опитування триватиме до 28 січня 2020 року. Калушан просять заповнити анкети:

Анкета для представників бізнесу.

Анкета для мешканців.

Якщо у вас виникатимуть проблеми з заповненням анкети чи інші, не враховані в анкетах, зауваження та пропозиції, можете звертатися на електронну пошту ufra@org.if.ua або Facebook-стрінку ГО «УФРА», яка проводить дане опитування.

Джерело: http://www.kalushfm.com.ua/ 

Залишити відповідь