Святкування Cвята Неба 11-12 травня у селах Одаїв та Ісаків Тлумацького району

Кожен гість, який завітав у ці мальовничі придністровські села, став учасником та глядачем змагань з авіа – та ракетомоделювання, з парапланерного та дельтапланерного спорту, конкурсу на дальність польоту паперового літачка, майстер-класів від народних умільців, а чимало бажаючих здійснили свій перший політ на параплані з інструктором.

Організували це свято Дністровський регіональний ландшафтний парк та ГО «Гірський рятувальний центр».

Допомогу, сприяння та підтримку у проведенні заходу надали Тлумацька районна рада, Тлумацька РДА, департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Олешанська ОТГ, Всеукраїнська спілки учасників бойових дій в АТО в Івано-Фанківській області «Побратими України», Клуб спортивного туризму «СЛУП» (м.Івано-Франківськ), колектив та вихованці Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості, ГО «Творче об’єднання «Тлумацька палітра», Асоціація виноградарів Прикарпаття та інші.

Та найбільші слова подяки від організаторів та гостей – пілотам парапланеристам та дельтапланеристам спільноти «ПАРАДНІСТЕР».

Джерело: http://www.if.gov.ua/news/11-12-travnya-u-selah-odayiv-ta-isakiv-tlumackogo-rajonu-vzhe-vchetverte-vidbulosya-cvyato-neba

Залишити відповідь