ТОП туристичних місць Калуша

Калуш точно має чим порадувати мешканців області та гостей міста. Який ТОП місць для туризму у Калуші?

Домбровський кар’єр

Закинуте родовище, яке також є одним з улюблених місць молоді для проведення фотосесій. Родовище калійних солей, розташоване у внутрішній зоні Передкарпатського передового прогину в Калуському районі Івано-Франківської області. Це з багатьох точок зору унікальний об’єкт, на якому поклади кам’яної солі експлуатувалися протягом багатьох століть.

Адреса: м. Калуш.

Стара друкарня

Колись ця друкарня функціонувала і видавала газети та бланки. Друкарня мала два поверхи. Пізніше через поганий стан приміщення було прийнято рішення знести друкарню, а на її місці звести вищу будівлю. Сьогодні – це закинуте приміщення, яке стало місцем зустрічей закоханих та локацією для фотосесій.

Адреса: м. Калуш, вул. Шевченка, 4.

Височанка

Один з районів малоповерхової садибної забудови Калуша. Походить від назви гори, що височіє над Калушем і входить до складу Калуського району.

Адреса: на півночі межує з дачним районом Залісся і лісовим масивом, на сході — з селом Студінка і районом Підгірки, на півдні — з центральною частиною міста, на заході — з районом Баня.

Музей Степана Бандери

Музей розкриває історію національно-визвольної боротьби українського народу. Також відвідувачі дізнаються більше про життя та політичну діяльність провідника ОУН Степана Бандеру.

Адреса: с. Старий Угринів Калуського району.

Річка Лімниця

Вважається найчистішою річкою Європи. Довжина річки 122 км., площа басейну 1580 км². У верхів’ї річкова долина вузька, береги урвисті. У районі села Ясень — асиметрична, з низьким правим і підвищеним лівим берегами. Нижче долина Лімниці трапецієподібна, завширшки 4-7 км. У нижній течії ширина зменшується до 2 км.Береги річки зарослі 80-літніми сосновими та дубовими лісами.

Адреса: річка протікає через Рожнятівський, Калуський та Галицький райони.

Джерело: https://kalushnews.city/ 

Залишити відповідь