У Тлумачі відбулася презентація проекту «6 кроків до безпеки громади: досвід громад Самбірщини Львівської області»

31 жовтня, відбулася презентація проекту з питань безпеки громад. Організатором презентації виступив ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ» за участю Олега Ільківа, керівника юридичного відділу Центру правових та політичних досліджень «СІМ», Лідії Тополевської, директора Центру правових та політичних досліджень «СІМ», Віталія Кімака, голови Самбірської районної ради, Ігоря Ткача, координатора проекту в Івано-Франківській області.

 

Участь у заході взяли представники громад Тлумацького району, Тлумацької міської та Олешанської сільської об’єднаних територіальних громад, представники районної державної адміністрації та районної ради, депутати рад та члени виконкомів, представники засобів масової інформації, громадськість району.

Олег Ільків наголосив, що метою даного проекту є напрацювання концепції безпеки та механізму зворотного зв’язку місцевої влади з громадою для вирішення внутрішніх проблем безпеки в громадах за допомогою взаємодії між поліцією, громадою та місцевою владою – так звана модель «community policing».

Віталій Кімак ознайомив присутніх із перспективами впровадження даного проекту для громад, а також навів власний приклад реалізації його на Самбірщині.

Організатори презентації оголосили про початок аналітичної роботи над подібним пілотним системним безпековим проектом на Прикарпатті в громадах Тлумаччини.

На завершення презентації відбулося обговорення в малих групах наболілих проблем громад та району.

Дана модель була апробована на Львівщині у Самбірському та Старосамбірському районах та запропонована для поширення в Тлумацькому районі нашої області.

Залишити відповідь